• 0332 237 85 80
  • info@imzasogutma.com.tr
  • Sosyal Medyada Bizi Takip Edin:

İmza Soğutma

Kurumsal

İş yaşantınızda kusursuz çalışma alanları ve zamanları oluşturmanıza yardımcı olmak, ihtiyaçlarınıza çağdaş sunumlarda bulunmak, sorunlarınıza kalıcı çözümler üretmek için SOĞUTMA başlığı altındaki her türlü teknolojik tasarımı hizmetinize güvenle arz eden bir firmadır.

Soğuk hava deposu, soğuk oda, donmuş muhafaza depoları, şok odaları, su soğutma sistemleri, buz makineleri, endüstriyel soğutma sistemleri montajı ve imalatı uzmanlık alanımızdır.
Firmamız gerek üretim, satış, servis, montaj ve mühendislik hizmetlerinde gerekse geri dönüm, bildirim, takip ve bakım hizmetlerinde mükemmelci yaklaşımlarıyla iş dünyasındaki başarılarınızı artıracağınızı gururla taahhüt eder.  En yeni teknolojileri, en kaliteli sistemleri, en hızlı ve hesaplı şekilde, size en uygun koşullarla, işyerinize özel analizlerle emrinize vermek, böylelikle üretimde daha yüksek kalite oluşturmanızı sağlamak bizim görevimizdir.

MİSYONUMUZ

Güvenilir, yeniliklere açık ve her konuda öncü yaklaşımıyla müşterilerimize  her zaman en iyi ürünleri ve hizmeti vermek, ülkemiz kanun ve nizamlarına uygun hareket etmek, daima çevre bilincini ön planda tutarak çevreye duyarlı ve düşük enerji sarfiyatlı ürünler  sunmak.

VİZYONUMUZ

Rakiplerinden farklı Türkiye’de lider küresel pazarda güvenilir ve aranan marka olmak

Karlı ve uzun dönemli SÜRDÜRÜLEBİLİR büyümeyi gerçekleştirebilmek için HEDEF PAZAR DÜNYA  yaklaşımından hareketle, pazar payını artırmak

 Kurumsal